Krajowa oraz Krajowa grupy 9- świebodzice 27-28.07

stawki, relacje z wystaw, wyniki, zdjęcia
Olka
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Olka » 14 lis 2016, 18:59

27.07 Krajowa IX grupy
sędzia Demetriou Panos
sędziowanie od godziny 15:00

28.07 Krajowa
sędzia Rafał First

do 14.07 można jeszcze zgłaszać

są już statystki zgłoszeń na dzień 11.07:
krajowa IX- 17 shih tzu
krajowa - 14 shih tzu

Ja zgłosiłam Melody na oba dni(klasa szczeniąt)

natka1641
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: natka1641 » 14 lis 2016, 18:59

ładna stawka,a zgłoszenia jeszcze przyjmują

Olka
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Olka » 14 lis 2016, 18:59

A ty się wybierasz?

natka1641
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: natka1641 » 14 lis 2016, 18:59

tak, znowu się widzimy:-D

Olka
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Olka » 14 lis 2016, 18:59

Dali spis wystawców

Krajowa IX (20 shih):
Chudy Magdalena, nr kat. 155
Gersz-Kosińska Halina, nr kat. 158
Patalas Małgorzata, Robert, nr kat. 160
Byskova Eva, Fremrova Iva, nr kat. 156, 162
Woźniak Ałła, nr kat. 163, 164
Janiszewska Halina, nr kat. 165
Jabkowska Michalina, nr kat. 166, 169
Chuchrowska Barbara, nr kat. 167
Sedinova Jitka, nr kat. 157, 168
Krysińska Katarzyna, nr kat. 170
Fremrova Iva, nr kat. 171
Kiwak Krystyna, nr kat. 159, 172
Hunek Agata, nr kat. 161, 173
Grześków Krystyna, nr kat. 174

Krajowa (20 shih):

Bizoń Krzysztof nr kat. 533
Gersz-Kosińska Halina, nr kat. 531, 540, 547
Patalas Małgorzata, Robert, nr kat. 535
Byskova Eva, Fremrova Iva, nr kat. 529, 536
Janiszewska Halina, nr kat. 537
Jabkowska Michalina, nr kat. 538, 542
Chuchrowska Barbara, nr kat. 539
Sedinova Jitka, nr kat. 530, 541
Krysińska Katarzyna, nr kat. 543
Fremrova Iva, nr kat. 544
Kiwak Krystyna, nr kat. 532, 545
Hunek Agata, nr kat. 534, 546
Grześków Krystyna, nr kat. 548

Farah
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Farah » 14 lis 2016, 18:59

Powidzenia ale ciekawie się zapowiada

Olka
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Olka » 14 lis 2016, 18:59

Plan sędziowania

Krajowa( shihtzaki idą jako ostatnie):

PSY - MALES
Klasa szczeniąt -1 529 - 529
AKIM z Ivafre w.o., best puppy
Klasa młodzieży -3 530 - 532
A´MASHIRO Justirag
INTERESUJĄCY IBRAHIM Astarte Gold nb
CHESVET LINE MUST BE STAR
Klasa pośrednia -1 533 - 533
KENETH Sun Of Tybet CWC, BOS
Klasa otwarta - 2 534 - 535
CAMARO Pumilo CWC
Dilemma LITE MY FIRE nb
Klasa championów -1 536 - 536
AlfrĂŠd z Ivafre CWC

SUKI - FEMALES

Klasa baby -1 537 - 537
OKIMA GRAND Hajan Polonia w.o. best baby
Klasa szczeniąt -2 538 - 539
ESMERALDA Golden Merlot v.2.
MELODY Senida Poland w.o. v.1.
Klasa młodzieży -3 540 - 542
ANASTAZJA ARMABEL nb
Red White Beauty Kennel Z Kojca Coli
SILVANA ILU Brilliance Moon
Klasa pośrednia -3 543 - 545
Bluberry Vanilla ROSE Golden Merlot
Kissandra form Audreys Paradis CWC
RED WHITE SWEETS z Kojca Coli v.2.
Klasa otwarta - 3 546 - 548
CINDERELLA Pumilo CWC, BOS, BOB
HAVANA Fu-lin nb
RED WHITE LUCK z Kojca Coli

Krajowa IX grupy(33 psy przed shih):

PSY - MALES

Klasa baby -1 155 - 155
YARIS from Hysperyd s Garden w.o.1
Klasa szczeniąt - 1 156 - 156
AKIM z Ivafre w.o. 1
Klasa młodzieży -3 157 - 159
KENETH Sun of Tybet Zw.Mł., NJwR, BOB
A´MASHIRO Justirag
INTERESUJĄCY IBRAHIM Astarte Gold nb
CHESVET LINE MUST BE STAR v.2.
Klasa pośrednia -1 160 - 160
Dilemma LITE MY FIRE CWC, new Champion Poland
Klasa otwarta - 1 161 - 161
CAMARO Pumilo CWC
Klasa championów -2 162 - 163
AlfrĂŠd z Ivafre v.2.
SIMPLY GOLD MR-SHIH v.1. CWC
Klasa weteranów -1 164 - 164
Cody Grand Hajan Polonia best weteran

SUKI - FEMALES

Klasa baby -1 165 - 165
OKIMA GRAND Hajan Polonia w.o., v.1., best baby
Klasa szczeniąt - 2 166 - 167
ESMERALDA Golden Merlot v.2.
MELODY Senida Poland w.o., v.1., best puppy, BIS PUPPY
Klasa młodzieży - 2 168 - 169
Red White Beauty Kennel Z Kojca Coli Zw.Mł.
SILVANA ILU Brilliance Moon
Klasa pośrednia -3 170 - 172
Bluberry Vanilla ROSE Golden Merlot
KISSANDRA from Audreys Paradis
RED WHITE SWEETS z Kojca Coli CWC
Klasa otwarta -2 173 - 174
CINDERELLA Pumilo
RED WHITE LUCK z Kojca Coli v.1., CWC, BOS

natka1641
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: natka1641 » 14 lis 2016, 18:59

Basiu to trochę poczekamy

Widzę,że my idziemy tak jak w Jeleniej : sami,a w suczka baby też idzie samotnie.
Mam nadzieję,że tym razem będę szła ładnie i nie będę nachylać się tyle do Yarisa

Farah
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Farah » 14 lis 2016, 18:59

Powodzenia

Olka
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Olka » 14 lis 2016, 18:59

Dostał ktoś potwierdzenie do wydruku na krajową, bo mi tylko na krajową 9-tki przysłali?

natka1641
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: natka1641 » 14 lis 2016, 18:59

Basiu ja jadę tylko w sb ( nd pracująca cała :/)
więc tylko mogę napisać tyle,że mam na IX GRUPĘ potwierdzenie.

Jutro biuro powinno być otwarte od 15 do 19-zadzwoń do nich do Wałbrzycha i spytaj się co i jak

Olka
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Olka » 14 lis 2016, 18:59

Dzisiaj przysłali

Do zobaczenia

KrystynaxO
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: KrystynaxO » 14 lis 2016, 18:59

IX grupy wystawa jest na hali, a krajówka plenerowa?

Olka
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Olka » 14 lis 2016, 18:59

Nie, na krajówce ozdóbki też są na hali, tylko kilka ringów jest na dworze

Hala jest klimatyzowana

natka1641
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: natka1641 » 14 lis 2016, 18:59

Na bisach nie zostałam...Basia pewnie po jutrzejszej wystawie wszystko napisze.

Gratulacje kochana
Mój Yaris dziś miał lenia,nawet sędzia powiedział,że bardzo ładny,ale dziś leniwy....trudno i takie dni zdarzają się.

Mimo lenistwa mojego skarba bardzo ładny opis oraz : w.o. 1












tyle mam zdjęć.
nr.165 OKIMA GRAND Hajan Polonia- best baby
nr.190 KENETH Sun of Tybet - zwycięsca rasy
reszty nie pamiętam lub nie wiem,mąż zdjęć nie robił,więc tyle mam

Odpowiedz