Wózek(składany) z klatką bądź bez do transportu pupila!

Tu możesz kupić/sprzedać artykuły dla zwierząt
shantal89
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Postautor: shantal89 » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Wózki wykonujemy na zamówienie klienta z klatką bądź bez w wypadku gdy klient ma już swoją klatkę wówczas podaje tylko wymiary pod jakie należy go zrobić.
Wózek wykonany jest z materiałów wysokiej jakość, posiada amortyzatory, hamulce, pompowane koła co sprawia, iż z łatwością przemieszcza się po każdym terenie i koła te są ciche nie hałasują.
Góra na klatkę wykonana jest z cienkiej blachy 0,8 wyścielonej wykładzina samochodową, wykończoną uszczelkami, posiada koszyczek na kosmetyki. Całkowicie zastępuje stolik gromerski do przygotowania psa na wystawę.
Cały wózek jest składany, co pozwala swobodnie przewozić go w samochodzie można również zdjąć koła, po złożeniu powstaje nam wysokość około 32 cm a długość oczywiście zależy od długości klatki.

Osoby zainteresowane kupnem wózka lub wózka z klatką i górą na klatkę (robionych na zamówienie) proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 606373116 lub e-mail: petmobilpl@gmail.com firma Independent Solution - producent profesjonalnych transporterów dla zwierząt PetMobil

Wróć do „Kupie - Sprzedam”